Black Friday na Gymbeame, čo kúpiť v zľave až -80%?

V obľúbenom fitness eshope Gymbeam začal od 18.11. ďalší Black Friday výpredaj so zľavami až do -80%. Proteíny, amino, stimulanty, spaľovače, fitness oblečenie, pomôcky na cvičenie a iné teraz kúpite za výrazne výhodnejšie ceny.

Čo sú najzaujímavejšie “kúsky” z tohtoročného Black Friday na Gymbeame?

Black Friday na Gymbeame, čo kúpiť v zľave až -80%?

Protein Just Whey

je srvátkový viaczložkový proteín so 75%-ným podielom bielkovín z kráv pasúcich sa na pastvinách. Je ochutený pravým holandským kakaom a sladený aj stéviou. Pýši sa celým spektrom aminokyselín s rôznou rýchlosťou vstrebávania a vysokým podielom vitamínov a minerálov. Navyše, je obohatený o tráviace enzýmy – Bromelaín a DigeZyme®. 

Ak si teraz objednáte 1 kg proteín Just Whey dostanete ako darček šejker a MoiMüv Protein Cookie. Ak si teraz objednáte 2 kg proteín Just Whey dostanete ako darček šejker, šumivé magnézium, MoiMüv Protein Cookie a MoiMüv Protein Milkshake. Kúpite tu >>>

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo

je nová formula silného predtréningového stimulantu Thor doplnená o Vitargo® – patentovaný sacharid, ktorý je výborným zdrojom rýchlej energie pre zvýšenie výkonu a doplnenie zásob glykogénu. Teraz ešte rýchlejšie dodáva energiu, nabudí, zbavuje únavy, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Pocíťte silu, nával energie a túžbu posúvať svoje hranice!

Thor Fuel + Vitargo teraz v zľave -33% Kúpite tu >>>

Kreatín Crea7in

je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť.

Kreatín Crea7in teraz v zľave -50% Kúpite tu >>>

Okrem týchto produktov v akcii nájdete ako vždy aj kvalitné a pekné obečenie pre mužov aj ženy, fitness pomôcky, zdravé potraviny, a iné fitness doplnky výživy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *