Recenzia: FitStream mixér – prenosný pomocník na prípravu smoothie či proteínu

FitStream mixér je prenosný pomocník na prípravu smoothie, miešaného drinku, proteínu, či detskej stravy. Je prenosný, bezkáblový, USB dobíjateľný a dostatočne výkonný.

Mixér FitStream sa ideálne hodí napríklad pre fitness nadšencov, ktorí si v ňom možu vyrobiťť svoj obľúbený proteín rovno v posilke aj s pridaním chutného ovocia.

Svoje využitie však nájde aj v kuchyni, v práci, v škole, v aute či na dovolenke.

Recenzia: FitStream mixér - prenosný pomocník na prípravu smoothie či proteínu

Je vybavený kvalitnou lítium-iónovou batériou s kapacitou až 2 000 mAh, ktorá na jedno nabitie pripraví 8 až 12 čerstvých nápojov. Nabíja sa pomocou priloženého USB-C kábla. Váži len 450 gramov s príkonom 7,4W. Objem nádoby je 380 ml, čiže tak akurát na jeden čerstvý proteín či smoothie. Rozmery FitStream mixéra sú 75 x 75 x 230 mm (šírka x hlbka x výška).

Maximálne otáčky bez náplne sú na úrovni 22 000 ot./min, s náplňou je to 15 000 ot./min. Čepele sú z nehrdzavejúcej ocele a ľahko sa čistia a udržiavajú.

Prístroj obsahuje odnímateľné sitko, čiže “nechcené” väčšie kúsky ovocia či zrniečka sa vám nedostanú do pohára.

Recenzia: FitStream mixér - prenosný pomocník na prípravu smoothie či proteínu

Magnetické pásky zabezpečujú, že sa mixér zapne iba vtedy, ak bude v správnej polohe.

FitStream mixér je v ponuke v 9 farebných variantoch.

FitStream mixér

Výrobky spoločnosti FitStream získali certifikáty CE, ROHS a BPA FREE.

Do svojej športovej tašky si ho môžete nachystať už s ingrediencami a po výkone potom len čerstvo zmixovať. Ideálne sa na čerstvý nápoj hodí napríklad mrazom sušené ovocie, ktoré si zachováva až 98 % výživových hodnôt. Pozrieť tu>>>

Ten si dokážete pripraviť za 30 sekúnd a následne čistenie tiež netrvá dlhšie. Nalejete do mixéra vodu, pridáte kvapku saponátu, mixér na chvíľu pustíte a párkrat vypláchnete vodou.

Použitie FitStream mixéra

Do nádoby najprv nalejte tekutinu – vodu, džúús či mlieko. Pridajte ďalšie ingrediencie ako napríklad čerstvý banán, nakrájaný na malé kúsky. Môžete požiť aj sušené ovocie či obľúbený proteín. Celkovo by naplnená fľaša nemala presiahnuť 60% objemu. Fľašu zatvorte, a stlačte tlačidlo pre mixovanie. Bingo, čerstvý a chutný nápoj máte hotový. Mnoho receptov pre inšpiráciu nájdete tu>>>

Pozn. Video je 3-násobne zrýchlené

Čistenie

Otvorte vrchák, sitko a fľašu oddeľte od základne. Pomocou priloženého náradia vyberte silikonové tesniace krúžky a s priloženou kefou všetko vyčistite a opláchnite. Voda sa však nesmie dostať do napájacieho konektora. Produkt nie je vhodný do umývačky riadu. Všetko nechajte následne vysušiť.

FitStream mixér odporúčajú aj mnohé známe osobnosti ako Dominika Cibulková, Martin Šmahel, Lucia Mokráňová, či šéfkuchár Andrea Ena.

Cena FitStream mixéra

Aktuálna cena FitStream mixéra (k 21.7.2022) na webe fitstream.eu je 34.99 Eur, pozrieť aktuálnu cenu tu>>>

Na webe nájdete aj výhodné balíčky sušeného ovocia, kaše či neoprenové obaly na mixér.

K nemu odporúčame dokúpiť napríklad mix mrazom sušeného ovocia, pre ľahkú prípravu zdravého nápoja, mix 5x20g nájdete tu>>>

Celkové hodnotenie

FitStream mixér je šikovné zariadenie, ktoré vám rýchlo vyrobí chutný drink ako smoothie či rozmixuje s ovocím váš proteín. Takisto si s nim môžete v lete dopriať napríklad svieže mätové Mojito. Mamičky poteší pri príprave detskej kaše aj integrované sitko, pre odstránenie nežiadúcich hrudiek pre pokrmy pre svoje ratolesti.

Je výkonný, skladný, ľahký, prenosný, bezpečný a ľahko sa čistí.

Za prijateľnú cenu tak dostanete dobrého “partnera” do fitka, práce, školy či na cesty.

Recenzia: FitStream mixér - prenosný pomocník na prípravu smoothie či proteínu

FitStream mixér

✅výkonný pri príprave chutného smoothie či proteínu

✅skladný a ľahký

✅prenosný

✅bezpečný

✅ľahko sa čistí

Celkové hodnotenie ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *