Blendea Superprotein – recenzia a skúsenosti, je to najlepší rastlinný proteín?

Blendea Superprotein je nový exkluzívny rastlinný proteín, ktorý obsahuje superpotraviny, bezlepkové a bezlaktózové bielkoviny z hnedej ryže a hrachu. Tie poskytnú svalom kvalitnú výživu a cenné aminokyseliny. Maca peruánska navyše dodá energiu, MSM posilní svaly, kĺby a zvýši ohybnosť. Lucuma a yacon zmes prirodzene zľahka osladia. Je to 100% prírodný produkt bez lepku, bez laktózy, bez sóje, vhodný pre vegánov. Neobsahuje žiadnu chémiu, farbivá, umelé sladidlá.

Zloženie a účinky

Superprotein obsahuje dávku ryžového proteínu, ktorý je výborným zdrojom bielkovín a aminokyselín. Ďalej je súčasťou zmesi aj hrachový proteín. Ten dodá telu aj pozitívny vplyv na srdce a obličky.
Maca peruánska je oddávna známa ako výborný zdroj energie a nabudenia. Dodáva vitalitu, vitamíny a vlákninu.
Ďalšou zložkou je MSM. Zlúčenina síry je kĺbovou výživou, ktorá zmierňuje opotrebovanie kĺbov, šliach a svalov pri zvýšenej námahe. Takisto pozitívne vplýva na kvalitu vlasov a nechtov.
Superprotein obsahuje aj Lucumu a Yacon. Tie obsahujú veľa vlákniny a dodávajú produktu príjemnú sladšiu chuť vanilky.
Lucuma je zdrojom antioxidantov a minerálov. Inkovia ju nazývali Stromom života pre jej údajné schopnosti lepšieho hojenia rán, antimykotické a protivírusové vlastnosti. Niktoré zdroje uvádzajú, že Lucuma spomaľuje procesy starnutia.
V 100g výrobku je 61,7g bielkovín, ktoré napomáhajú výžive, budovaniu a lepšej regenerácii svalov po cvičení.

Obsah – rastlinný proteín Blendea Superprotein

Blendea Superprotein - recenzia a skúsenosti, je to najlepší rastlinný proteín?

Príchute

Blendea Superprotein má len jednu, naturálnu prírodnú príchuť. Ako to už pri rastlinných proteínoch býva, s vodou nechutí tak ako sme zvyknutí u srvátkových proteínov. Daňou za “čistotu” výrobku je trošku horkejšia “piesková” príchuť, aj keď je v nej trošku cítiť vanilku Lucumy a nasladlosť vďaka Yaconu.
Chuťovo to nie je protein úplne pre každého. Ak by ste mali naozaj veľký problém vypiť ho, na trhu je množstvo tabliet, či práškov na dochutenie nápoja.
Jeho naturálnosť sa však výborne hodí pri varení, keď ho môžeme pridať do jedla, v ktorom neovplyvní chuť či konzistenciu pokrmu.

blendea superprotein

Dávkovanie

25g Superproteinu rozmiešate v 250 a 300ml vody. Balenie 500g vám vystačí na 20 dávok. Protein sa na to, že ide o rastlinný produkt, rozpúšťa dobre, nepení a nevznikajú hrudky.

rastlinný proteín blendea superprotein

Cena

Aktuálne kúpite 500g balenie Blendea Superproteinu za 32 Eur. Na výber máte však aj zvýhodnené kombo balenia, či kombinácie s inými produktami, pozri tu.

Záverečné hodnotenie

Rastlinný proteín Blendea Superprotein je menej tradičným produktom na trhu, ktorý je alternatívou k “umelým” suplementom. Určite si nájde fanúšikov medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú prírodne produkty. Je bez chémie, laktózy, sóje, bez lepku, umelých sladidiel a vhodný pre vegánov či alergikov. Daňou za toto môže byť pre niekoho horšia chuť či mierne vyššia cena.
Ak však hľadáte 100% naturálny protein, toto môže byť rozhodne tá správna voľba.

Blendea Superprotein - recenzia a skúsenosti, je to najlepší rastlinný proteín?
Superprotein kúpite za najlepšiu cenu tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *