Skvelé motivačné video, ktoré vás nakopne k životu, fitness a športu

Principium je slovo pochádzajúce z latinčiny a znamená začiatok. Rozhodli sme sa pre tento názov, pretože zverejnením tohto filmu sa pre nás začína nová etapa.

Skvelé motivačné video zachytáva život Matúša Špirka, trénera ktorý sa snaží pomáhať ľuďom meniť ich život k lepšiemu. Motivovať ľudí k výkonom, ktoré boli pre nich nemysliteľné.

Pomohol už množstvu ľudí, ktorí trpeli nadváhou, obezitou, ale aj takým ktorí chceli nabrať svalovú hmotu, prípadne zlepšiť svoj zdravotný stav a zmeniť myslenie.

Tento krátky avšak kvalitatívne nadupaný zostrih sme natáčali zhruba tri mesiace. Tréner si prešiel aj rôznymi zraneniami, ale ako on sám hovorí vždy je nutná určita obeta ak chce človek niečo dokázať. Veríme, že to stálo za to a ovplyvní to mnoho ľudí a bude ich to motivovať k tomu aby boli aktívni, aby nikdy neostali len pri slovách, ale začali konať, realizovať svoje sny.

Ja som si svoj sen splnil, živím sa tým čo ma napĺňa a vidím v tom zmysel pretože to pomáha ľuďom a to ma na tom baví najviac.

Viac informácií o tom ako sa mi to podarilo a ako vyzerá môj život sa dozviete vo filme. Dúfame, že vás nakopne k lepšiemu životu, fitness cvičeniu či k športu. 

Zdroj: https://coachofpeople.com/

FB stránka: https://www.facebook.com/matusspirkocoachofpeople

TOP kategórie - Fitness

TOP kategórie - Doplnky výživy

Najnovšie články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *