TIP: Ktoré fitness doplnky si kúpiť vo výpredaji na Gymbeame

Obľúbený eshop s fitness doplnkami výživy a s pomôckami na cvičenie Gymbeam si pred zimnou “naberacou” sezónou prichystal pre svojich zákazníkov opäť zaujímavé akcie na overené produkty.

Lacnejšie si môžete teraz kúpiť napríklad 100% Whey Protein Professional. Ide o 73%-nú proteínovú zmes najkvalitnejšieho ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu a izolátu. Má vysokú biologickú hodnotu, obsahuje 47,5% anabolických aminokyselín a 10% intaktnej bielkovinovej frakcie imunoglobulínu, ktorá podporuje imunitný systém. Vyznačuje sa nízkym obsahom laktózy a je obohatený o L-leucín, taurín a L-glutamín, ako aj zmes tráviacich enzýmov. Tento proteín je veľmi oblúbený pre svoju rozumnú cenu a výbornú chuť.
V akcii k nemu teraz zadarmo dostanete energetický nápoj Coca Cola Energy Zero bez cukru a štýlový čierny uterák, Kúpite tu>>>

TIP: Ktoré fitness doplnky si kúpiť vo výpredaji na Gymbeame
EAA+darčeky

Ďalším zaujímavým produktom v akcii je EAA. Doplnok výživy, ktorý obsahuje komplex esenciálnych aminokyselín, vrátane BCAA. Ide o látky, ktoré si ľudské telo nedokáže vytvoriť samo, a preto je potrebné ich doplňovať. Esenciálne aminokyseliny sú pritom kľúčové pre syntézu bielkovín, a teda rast svalov.  
Tento produkt je teraz v akcii s 3 darčekmi – praktickým 700 ml šejkrom, osviežujúcim BCAA Energy Drinkom a lahodnou proteínovou tyčinkou Combat Crisp Bar v čokoládovej príchuti! Kúpite tu>>>

Bestsellerom na Gymbeame je Arašidové maslo. 100% čisté a prírodné orieškové maslo tvorené len a len arašidmi. Má jemnú konzistenciu a lahodnú chuť, no získa si vás až 30% podielom proteínu, obsahuje tiež sacharidy, zdravé tuky, vlákninu a vysoké množstvo vitamínov a minerálov. Je vyrobené z kvalitných arašidov bez použitia chemických prísad. Je vhodné aj do diéty.
Teraz vám ku 1 kg arašidovému maslu pribalia proteínovú čokoládu Fitcheat. Kúpite tu>>>

Top akciou je aj tá na BCAA Mega Strong Powder. Sú to instantné BCAA v regeneračnom pomere 4:1:1 obohatené o L-glutamín, ktorý prispieva k metabolizmu svalových proteínov, zlepšuje metabolizmus svalov a podporuje znovuobnovenie glykogénových zásob. Vďaka veľmi dobrej rozpustnosti vo vode je zaručená okamžitá vstrebateľnosť.)
Teraz k nim dostanete ako darček zelený šejker s objemom 700 ml a predtréningový stimulant Energy Shock Shot. Kúpite tu>>>

Akcie platia len do vypredania zásob, takže sa poponáhľajte, kompletnú ponuku vo výpredaji nájdete tu>>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *