TIP: Ktoré fitness doplnky si kúpiť na Black Friday v Gymbeame v zľave až -70%

Obľúbená “zľavová” akcia Black Friday opäť zavítala aj medzi slovenské eshopy. Výrazne lacnejšie môžu nakúpiť aj nadšenci fitness a zdravého životného štýlu.

Eshop s dobrým hodnotením Gymbeam ponúka niekoľko produktov s výrazne lepšou cenou ako je tá bežná.

TIP: Ktoré fitness doplnky si kúpiť na Black Friday v Gymbeame v zľave až -70%V zozname “Black Friday” nájdete napríklad ProAMINO. Je to inovatívny komplex aminokyselín, 6 vitamínov a green energy formuly z extraktu zo zeleného čaju, zelenej kávy a kofeínu. Obsahuje až 10,6 gramu aminokyselín, z čoho 4 gramy tvoria fermentované BCAA, ktoré sa postarajú o efektívny rast svalovej hmoty a zároveň ochránia svalové vlákna. Dodá vám energiu a pomôže pri spaľovaní tukov. Zľava je -40%. Kúpite tu>>>

V zľave -50% je Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Kúpite tu>>>

Zľavy nájdete aj na proteíny, spaľovače tukov, či predtréningové pumpy a vitamíny.

Pre maškrtníkov odporúčame lahodnú Proteinellu. Je to proteínový lieskovo-orieškový krém s prospešnými živinami – srvátkový proteínvláknina a vitamíny. Neobsahuje žiadne pridané cukry ani palmový olej.

Skvelá je aj ponuka kvalitného oblečenia z dobrých materiálov. Tričká či mikiny kúpite v zľave až -70%. Takisto sú vysoké zľavy na šejkre či športové fľaše. Ponuka sa neustále obmieňa.

Akcia Black friday platí len do vypredania zásob, viac produktov nájdete tu >>>

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *