Tip: Čo aktuálne kúpiť vo výpredaji v Gymbeame

Obľúbený e-shop Gymbeam robí často akcie na svoje aj iné značky fitness doplnkov výživy.

Aktuálne si môžete zakúpiť napríklad Just Whey od Gymbeamu, srvátkový viaczložkový proteín so 75%-ným podielom bielkovín z kráv pasúcich sa na pastvinách. Proteín je ochutený pravým holandským kakaom a sladený stéviou. Pýši sa celým spektrom aminokyselín s rôznou rýchlosťou vstrebávania a vysokým podielom vitamínov a minerálov. Navyše, je obohatený o tráviace enzýmy – Bromelaín a DigeZyme®. Celú našu recenziu nájdete tu. Pri bežnej cene 23.95€ stojí teraz 1kg balenie len 12.95. Kúpite tu.

Tip: Čo aktuálne kúpiť vo výpredaji v Gymbeame

Lacnejší je aj obľúbený a kvalitný proteín 100% Whey Protein Professional od Scitecu. 73%-ná proteínová zmes najkvalitnejšieho ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu a izolátu. Má vysokú biologickú hodnotu, obsahuje 47,5% anabolických aminokyselín a 10% intaktnej bielkovinovej frakcie imunoglobulínu, ktorá podporuje imunitný systém. Vyznačuje sa nízkym obsahom laktózy a je obohatený o L-leucín, taurín a L-glutamín, ako aj zmes tráviacich enzýmov. Rôzne veľkosti balenia v akcii kúpite tu.

Akcia je aj na arašidové maslo s kokosom od Gymbeamu. 100% prírodné orieškové maslo. Kvalitné arašidy, strúhaný kokos a med mu dodávajú krémovú konzistenciu, lahodnú chuť a výborné zloženie. Ponúka sacharidy, bielkoviny a zdravé tuky, ako aj vlákninu, množstvo vitamínov a minerálov. Neobsahuje žiadne chemické látky a prísady, žiaden palmový olej, ani soľ. Ak si teraz objednáte arašidové maslo s kokosom, dostanete k nemu proteínovú tyčinku MoiMüv v príchuti crunchy caramel. Akcia platí len pre 340 g balenie. Kúpite tu.

Skvelá akcia je na Kreatín Crea7in od Gymbeamu. Viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu akvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť. Teraz k nemu dostanete 3 darčeky – šumivý vitamín C, BCAA Energy Drink a štýlový šejker! Kúpite tu.

Ponuka platí len do vypredania zásob, viac produktov z výpredaja nájdete tu >>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *