Recenzia: MagneForce Drink – Magnézium chelát + vitamíny

MagneForce Drink – Magnézium chelát + vitamíny je unikátna kombinácia jednej z biologicky najefektívnejších vstrebateľných foriem horčíka a vitamínov B6 a C v podobe nápoja od firmy Warrior

Zmes je navyše obohatená o mrazom sušenú kokosovú vodu, ktorá je výborná na hydratáciu organizmu.

Nápoj je sladený prírodnou Stéviou. Bez obsahu pridaného cukru, umelých farbív a GMO.

Magneforce drink

Zloženie MagneForce

Chelátový bisglycinát horečnatý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, kyselina l-askorbová (vitamín C), l-glycín, farbivo: extrakt z červenej repy, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý; sladidlo: glykozidy steviolu, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6). 

  • Magnézium (horčík) – je minerál, ktorý pomáha znižovať vyčerpanie a únavu, prispieva k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej funkcii svalov, nervového systému, k správnej funkcii psychiky a mnohých ďalších dôležitých procesov v organizme. MagneForce obsahuje chelátový bisglycinát horečnatý, čo je horčík v biologicky najvyužiteľnejšej forme. Má najlepšiu vstrebateľnosť, výrazne vyššiu ako napríklad “obyčajné” šumivé magnézia z lekárne.
  • Vitamín B6 (pyridoxín) – prispieva k normálnej látkovej premene homocysteínu, bielkovín a glykogénu, k regulácii hormonálnej činnosti, k správnej funkcii nervového, imunitného systému, psychiky.
  • Vitamín C – prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej funkcii imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev.
Recenzia: MagneForce Drink – Magnézium chelát + vitamíny

Chuť

Vyskúšali sme príchuť Lime and Raspberry. Okrem toho je v ponuke aj Lemon Cola. Nápoj chutí veľmi dobre, ako prírodný ovocný osviežujúci, jemne kyslý energy drink. Stačí rozmiešať vo vode lyžičkou. Produkt má aj na stránke predajcu veľmi dobré hodnotenie príchutí. Pozri tu >>>

magnezium chelat

Dávkovanie

1-krát denne 5,5g zmesi(odmerka v balení) rozmiešať v 250ml studenej vody a vypiť. Alebo si môžete dávku rozdeliť na dve, po cca 3g ráno a v priebehu dňa.

Odporúčaná denná dávka 5500mg Magneforce drinku obsahuje: Magnézium chelát (2000mg) + vitamín C (300mg) + vitamín B6 (10mg) + vitamín B6 (10mg)

  • 1 balenie = 54 denných dávok
magnezium napoj

Cena

Aktuálne (k 22.10.2021) je Magneforce Drink – Magnézium chelát + vitamíny v eshope namaximum.sk v cene 9,99 Eur za 300g balenie.

Celkové hodnotenie 9,5/10

MagneForce Drink – Magnézium chelát + vitamíny od Warrior je kvalitný produkt pre športovcov, ktorý prispieva k lepšej regenerácii po výkone a do organizmu vlieva novú energiu. Navyše je obohatený o potrebné vitamíny. Za dobrú cenu aj výborne chutí.

Recenzia: MagneForce Drink – Magnézium chelát + vitamíny

MagneForce Drink od Warrior nájdete na namaximum.sk, pozri tu >>>

2 thoughts on “Recenzia: MagneForce Drink – Magnézium chelát + vitamíny

  1. Pingback: Prečo a ako doplniť magnézium a načo je dobré?

  2. Pingback: Akú stravu a tekutiny prijať po behu alebo cvičení

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *