Proteín Just Whey od Gymbeamu – recenzia a skúsenosti

Proteín Just Whey od Gymbeamu je srvátkový viaczložkový proteín so 75%-ným podielom bielkovín. Obsahuje celé spektrum aminokyselín s rôznou rýchlosťou vstrebávania a vysokým podielom vitamínov a minerálov. Navyše, je obohatený o tráviace enzýmy – Bromelaín a DigeZyme®.

Zloženie a účinky

Just Whey obsahuje kvalitné bielkoviny z mlieka kráv pasúcich sa na pastvinách. Má vysoký obsah aminokyselín, ako leucín, izoleucín a valín, ktoré podporujú rast svalovej hmoty a jej regeneráciu aj po náročnom tréningu. Proteín zabraňuje strate svalov pri chudnutí, eliminuje hlad a dobre zasýti.
Má vysokú biologickú hodnotu a je bohatý na vitamíny a minerály, ako vitamín B6, E, zinok, horčík, vápnik, draslík, fosfor a sodík. Obsahuje aj tráviace enzýmy – Bromelaín a DigeZyme®. Enzým Bromelaín sa získava z ananásu a prispieva k štiepeniu bielkovín, má protizápalové účinky, podporuje správne trávenie a redukciu hmotnosti. DigeZyme®je komplex 5 tráviacich enzýmov – amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, ktoré podporujú zdravé trávenie, vstrebávanie živín a minerálov zo stravy. Tento enzým podporuje trávenie mlieka a laktózy, bielkovín, tukov, škrobu, potravín bohatých na vlákninu a eliminuje nepríjemne príznaky rôznych potravinových intolerancií.
Zloženie proteínu bez príchute: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov.

Proteín Just Whey Gymbeam

Príchute

Príchuť chocolate milkshake: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť vanilla ice cream: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, aróma, farbivo (kurkumín), zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť white chocolate coconut: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Proteín sa dobre rozpúšťa, nepení, nezanecháva hrudky. Je trošku príliš sladký a v tomto smere sú na trhu určite aj chuťovo lepšie produkty.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (30 g) proteínu Just Whey v 200-250 ml vody a konzumujte.

Gymbeam Just Whey proteín recenzia a skúsenosti

Cena

Aktuálna cena(k 14.6.2022) je 28,95 Eur za 1 kg balenie.

Záverečné hodnotenie

Kúpou tohto proteínu neurobíte krok vedľa. Za priemernú cenu dostanete dobré zloženie, veľa bielkovín a proteín obohatený o tráviace enzýmy. Trošku zamrzí slabšia chuť či menej príchutí na výber.

Proteín Just Whey od Gymbeamu - recenzia a skúsenosti

2 thoughts on “Proteín Just Whey od Gymbeamu – recenzia a skúsenosti

  1. Pingback: Najlepšie proteíny na rok 2019

  2. Pingback: Veľký Novoročný výpredaj na Gymbeame, čo nakúpiť až za -70%?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *