Chcem nabrať svaly! Aký gainer je najlepší v pomere cena/kvalita?

Nabrať svaly je pre mnoho začínajúcich fitness nadšencov problém, s ktorým sa boria v prvých týždňoch a mesiacoch cvičenia. Pribrať na váhe chce každý čo najrýchlejšie a bez veľkej námahy či vysokých súm za doplnky výživy. 
Skvelým suplementom na začiatok je gainer. Je výborný na urýchlenie nárastu svalovej hmoty bez potreby zvýšeného príjmu jedla a teda aj tukov no zároveň si ho môžete kúpiť za dostupné ceny. Ktorý gainer si vybrať aby ste nezruinovali svoju peňaženku a dostali najviac kvalitného produktu? 

1. Muscle Booster od Best Nutrition

Momentálne je to určite jeden z najúčinnejších a najpredávanejších gainerov na trhu. Má výborný pomer kvality a ceny. Vhodný je hlavne na rýchly nárast svalovej hmoty pre začinajúcich cvičencov. Tento gainer navyše obsahuje aj kretín. Je to teda multifunkčný viac komponentový karbohydrátovo-poteínový prípravok s postupným uvoľňovaním energie. Muscle Booster má takisto lahodnú chuť takže ho vydržíte piť aj dlhšiu dobu. 7 kg balenie vám vystačí na naozaj dlho a teraz navyše k nemu dostanete aj 250 tabletové balenie hovädzích aminokyselín Beef Amino 5000 v hodnote 19,90 € Zadarmo!

gainer - nabrať svaly

2. Hyper Mass 5000 od Biotech USA

Trošku inou kategóriou je gainer Hyper Mass. Svojou cenou sa zaraďuje k najlacnejším gainerom na trhu, avšak má kvalitné zloženie. Ponúka dokonalé riešenie pre tých kulturistov, ktorí potrebujú udržať rovnováhu aminokyselín a nabrať svaly. Obsahuje 25% bielkovín, ktoré prispievajú k budovaniu svalovej hmoty a 5% kreatínu monohydrátu. Je to teda ideálny prípravok na zvýšenie svalovej hmoty ako pre kulturistov začiatočníkov, tak aj pre profesionálov vo výbornej cene. 1 kg balenie kúpite v sáčku za bezkonkurenčnú cenu 11.90 €

gainery na narast svalov Samozrejme Treba brať ohľad aj na to, že doplnky stravy neslúžia ako náhrada pestrého jedálnička.

Viac gainerov z našej ponuky nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *