Impact Whey Protein od MyProtein – recenzia a skúsenosti

Impact Whey Protein od firmy MyProtein patrí k špičke medzi fitness doplnkami výživy. Má až 21g bielkovín v jednej dávke z vysokokvalitných zdrojov. Je akreditovaný certifikátom Cologne List® — podstupuje prísne testy kvality a je oficiálne jedným z najlepších proteínových práškov na trhu a najpredávanejším proteínom v Spojenom kráľovstve. Stojí však za tú všetkú chválu?

Zloženie a účinky

Proteín obsahuje v jednej dávke až 21g bielkovín.4,5g BCAA a 3,6g Glutamínu. Obsahuje len 1,9g tuku a 1g sacharidov a len 103 kalórií v jednej dávke. Pomôže hlavne pri naberaní, ochrane a regenerácii svalov.

Impact Whey Protein od MyProtein - recenzia a skúsenosti

Príchute

Impact Whey proteín má na výber množstvo príchutí. Od tradičných ako čokoláda, vanilka, jahoda až po exotické ako ananás, čučoriedka či slaný karamel. My sme skúsili prírodnú vanilku. Nebola ani príliš sladká ani výrazná. Na trhu však sú aj chuťovo lepšie produkty.
Príklad zloženia proteínu:
Príchuť Prírodná Vanilka: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójový lecitín), prírodná aróma, sladidlo (sukralóza)

Dávkovanie

Odporúčame rozmiešať 1 veľkú odmerku (25g) vo vode alebo mlieku a užiť 30-60 minút po tréningu. Alternatívne ho môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa pre pohodlné doplnenie potrebných bielkovín. Proteín sa rozpúšťa dobre, nevznikajú hrudky ani nepení. Občas ak dáte menej vody môže byť rozpúšťanie trošku horšie.

Impact Whey Protein od MyProtein - recenzia a skúsenosti

Cena

Aktuálna cena za 1kg ochutené balenie Impact Whey Protein je 13.70€. Obchod MyProtein ponúka často rôzne akcie a kupóny, vďaka, ktorým môžete výrazne ušetriť.

Záverečné hodnotenie

Impact Whey Protein od MyProtein je fitness doplnok veľmi dobrého zloženia a kvality. Obsahuje veľa BCAA a Glutamínu. Môžete vyberať z množstva príchutí. Ak vystihnete dobrú akciu je tento proteín skvelou voľbou.

Impact Whey Protein od MyProtein - recenzia a skúsenosti
Proteín Impact Whey kúpite za najlepšiu cenu tu

One thought on “Impact Whey Protein od MyProtein – recenzia a skúsenosti

  1. Pingback: Najlepšie proteíny na rok 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *