TIP: Ktoré fitness doplnky kúpiť v novembri vo výpredaji na Gymbeame

Obľúbený slovenský eshop s fitness doplnkami výživy a pomôckami na cvičenie Gymbeam znova ponúka aj tento mesiac zaujímavé akciové balíčky či produkty v zľave.

Výbornou ponukou je obľúbený proteín Anabolic Whey. Srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou a 50%-ným obsahom bielkovín. Je ľahko stráviteľný, vyznačuje sa výborným aminokyselinovým profilom a vysokým obsahom BCAA. Navyše, je obohatený o kreatín monohydrát, ktorý pomáha zvýšiť váš výkon, silu a objem.
Teraz k nemu dostanete dva darčeky. Testosterol a nový olivovo zelený šejker v objeme 500 ml. Kúpite tu>>>

Fitness doplnky - proteín
Proteín Anabolic Whey + darčeky

Nadšencou fitness poteší aj akcia na L-Glutamín. Vynikajúci prostriedok pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Je to aminokyselina, ktorá zlepšuje imunitu, reguluje rovnováhu bielkovín, zabraňuje strate svalovej hmoty, zvyšuje vylučovanie rastového hormónu, urýchľuje regeneráciu buniek a má anabolický efekt. Tvorí až 60% aminokyselín vo svaloch, a pri veľkých výkonoch je vhodné ju suplementovať. 
L-glutamín teraz dostanete s 2 skvelými darčekmi: štýlovým modrým uterákom do fitka a novým bielym 700 ml šejkrom! Kúpite tu>>>

V akcii je aj BCAA + Lysin 1500 mg. Produkt so zvýšeným obsahom vetvených aminokyselín BCAA, čo zvyšuje syntézu čistej svalovej hmoty, pôsobí na nárast sily, a tiež zvýšeným obsahom aminokyseliny lyzín, ktorá napomáha pri tvorbe kolagénu, regenerácii tkanív, urýchľuje hojenie a podporuje imunitný systém.
Teraz ako darček dostanete k tomu aj proteínovú tyčinku MoiMüv v príchuti crunchy caramel a 500 g balenie 100% Kreatín monohydrátu! Kúpite tu>>>

Okrem týchto produktov nájdete vo výpredaji aj arašidové maslá, ďalšie proteíny, gainery, či spaľovače tukov.

Akcie platia len do vypredania zásob, takže sa poponáhľajte, kompletnú ponuku vo výpredaji nájdete tu>>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *