5 najlepších kreatínov v pomere cena/kvalita

5 najlepších kreatínov v pomere cena/kvalita

Kreatín je jedným z najúčinnejších a zároveň cenovo najdostupnejších doplnkov výživy pre fitness nadšencov či športovcov.

Spolu s proteínom patrí k najpredávanejším suplementom.

Jeho účinnosť je preverená množstvom vedeckých štúdií a rokmi praktických skúseností. Pomáha zásobovať svaly energiou a tým zvýšiť ich výkon, výbušnosť, silu, objem a nárast svalovej hmoty. Spolu s proteínom si zabezpečíte ideálnu kombináciu na napredovanie a tréningové výsledky.

Na trhu je však množstvo druhov kreatínov. Niektoré sú “čisté”, teda 100% kreatín monohydrát, iné sú kombináciou rôznych moderných kreatínových foriem.

V pomere cena/kvalita kreatínu sú v TOP päťke tieto:

1. Kreatín 100% – Scitec Nutrition

Jeden z najobľúbenejších 100% kreatín-monohydrátov, hlavne pre svoju cenu. Je vyrobený špeciálnou certifikovanou metódou Creapure™, ktorá zaručuje 100% čistý kreatín. 500g balenie kúpite už za 7,60 Eur, čo je naozaj skvelá cena.

5 najlepších kreatínov v pomere cena/kvalita

2. Kreatín TABS 1500 mg – 200tbl

Kreatín monohydrát v tabletkách. Skvelá alternatíva pre tých ktorým sa nechce kreatín miešať do nápoja. Jedna tableta obsahuje až 1500 mg kreatín monohydrátu, vďaka čomu je tento suplement vysoko efektívny. Cena za 200 tabliet je 9,95 Eur.

3. Kreatín Tri-Creatine Malate

Nová unikátna forma kreatínu. Kreatín doplnený o molekulu kyseliny jablčnej, ktorá zabezpečuje lepšiu absorpciu, vstrebateľnosť a účinnosť. Táto forma kreatínu nespôsobuje žalúdočné problémy a je ešte účinnejšia v ATP cykle. Skúsiť ho môžete za 9,95 Eur tu.

4. Crea Shot 2.0

Crea Shot 2.0 od ActivLab je predtréningová pumpa, ktorá obsahuje rôzne formy kreatínu, beta-alanín, arginín, glutamín, vitamíny skupiny B a elektrolyty. Podporuje produkciu oxidu dusnatého NO, zvyšuje silu, vytrvalosť a zlepšuje regeneráciu. Vďaka tomu môžete trénovať oveľa tvrdšie, intenzívnejšie a dlhšie čo samozrejme prinesie lepšie výsledky. Cena je 7,95 Eur a vyberať môžete z rôznych príchutí.

5. Crea-Bomb

Crea Bomb od Scitec Nutrition je viaczložkový kreatín, ktorý obsahuje až 6 špeciálne vyvinutých moderných kreatínových foriem. Trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etyl-ester, kreatín-orotát, kreatín-glukonát sa postará o poriadnu energiu do vašich svalových buniek. Crea Bomb stojí 14,70 Eur v rôznych ochuteniach.

5 najlepších kreatínov v pomere cena/kvalita

5 najlepších kreatínov v pomere cena/kvalita

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *